Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Psikolojik Danışmanlık

Kurumsal psikolojik danışmanlık; şirketlere, kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına, yöneticilere ve çalışanlara; stresle başa çıkabilme, performans arttırma, iletişim, mesleki rehberlik ve kariyer danışmanlığı gibi konularda hizmet vermektedir.

Kurumsal Psikolojik DanışmanlıkUzman pedagog ve psikolog danışmanlarımız, kurumlardaki mevcut duruma göre bireylere ve gruplara yönelik; stres yönetimi,  kurumsal terapi, zaman yönetimi ve motivasyon yönetimine yönelik hizmetlerde gerçekleştirmektedir.

Şirketlerde veya diğer kurumlarda özellikle hiyerarşik yapılanmanın olduğu yerlerde gücü elinde bulunduran kişilerin diğerlerine taciz, baskı, kuşatma ve rahatsız etme gibi girişimleri mobbing olarak tanımlanmaktadır. Bu gibi durumlara maruz kalan kişi ve bireylerin psikolojisi bozulabilir. Bireyler kendilerini güçsüz,  çaresiz, yetersiz ve öfkeli hissetmelerine rağmen yardım isteyebilecek yeterli çabayı da gösteremeyebilirler.

Deneyim psikolojik danışmanlık bu tür psikolojik saldırılara maruz kalan kişilere kendilerini koruyabilecekleri psikolojik savunma yöntemlerini sunarak hizmet vermektedir. Böylelikle iş hayatına sağlıklı ve huzurlu bir şekilde devam edebilmek mümkün olabilmektedir.

Fikrinizi Söyleyin

MUTLU VE UZUN ÖMÜRLÜ EVLİLİK İÇİN 8 İPUCU..!

Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı Ayşin Akdağ, Mutlu ve uzun ömürlü evliliğin 8 ipucunu açıkladı: “Ülkeleri …

DİKKAT EKSİKLİĞİNE SON

Bartın’da 22 yıldır faaliyet gösteren Değişim Akademi ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında ilimizde hizmet …