Yazılarım

Psikoloji, çocuk gelişimi vb. konular üzerine güncel makalelerim

Yardım arayan gücünün işaretidir

Bireysel tedavi genellikle psikoterapi olarak adlandırılır ve bunların şiddeti veya yoğunluğu sırasına göre değişebilir duygusal sorunları ile insanlara yardım etmek anlamına gelir. Tedavinin bu formun amacı açıkça yaşamın yolunu tanımlayan ve daha açıklık getirerek yaşam kalitesini değiştirmek için. Eğer karşı karşıya bastırılmış çocukluk sorunu nedeniyle ya da sevilen birinin boşanma, başarısızlık veya zarara duygusal arıza olsun, profesyonel bir psikolog size sistematik danışma yoluyla ruh sağlığını canlandırmak yardımcı olabilir.

Bizim kalbinde bir köşe bulmak ve aşağı ölmek için çöp pek çok duygusal sorunlar vardır. Zamanla, bu konular duygusal tümörün bir tür haline dönüştürmek olabilir böyle devam konsantrasyon eksikliği, coşku, kendine saygı, değiştirmek için irade, cesaret ve olumsuz yönde günlük hayatımızda üzerindeki etkileri. Bu konular çeşitli şekillerde hayatımızın içine spiral ve ilişkiler, meslek hayatı ve sağlığı sorunları yaratabilir diğer bölgeler, kanalize olur. Biz dikkatle hastaları dinledikten sonra sorunun kök nedeni adres ve onların düşünce ve inançların deseni değişiyor yardımcı olur. Çok daha fazla güven ile eldeki sorunları geri mücadele yardımcı olur. Ancak, sadece motive çalışıyorum, ama hastanın ruh sağlığını gençleştirmek için psikolojinin bilimsel yönergeleri izleyin ve hatta tıbbi tedavi uymayan yardım gerekli yerlerde hastalar duygusal yükü, stres ve anksiyete kendilerini özgür olduğunu hayat değişiyor sorunları neden oluyor.
Biz hastalar hızlı ve etkin bir şekilde sorunlarını aşabilmesi ve aradıkları geldi yeni yaşam kira almak için çok şeffaf bir şekilde danışma oturumları amaç ve hedeflerini belirleyebilir. Biz karşılıklı hoş bir randevu düzeltmek için, kendi zamanlama olarak başına hasta ile çalışmak. Biz, bu olması gerekiyordu şekilde hayatı kucaklamak yardımcı olur.

Fikrinizi Söyleyin

MUTLU VE UZUN ÖMÜRLÜ EVLİLİK İÇİN 8 İPUCU..!

Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı Ayşin Akdağ, Mutlu ve uzun ömürlü evliliğin 8 ipucunu açıkladı: “Ülkeleri …

DİKKAT EKSİKLİĞİNE SON

Bartın’da 22 yıldır faaliyet gösteren Değişim Akademi ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında ilimizde hizmet …